piątek, 15 lipca 2016

Biblioteczka Karoliny


Dziś zapraszam was na nie typową recenzję, bo recenzję poradnika.


Pięćdziesiąt wskazówek. Pięćdziesiąt lekcji, w których autorka przeplata własne przeżycia z doświadczeniami ludzi spotkanych na swojej krętej drodze. 
Przywołuje ważne dla siebie postaci, znaczące książki i filmy, inspirujące modlitwy i wypisy z lektur; przypomina o sile psalmów i prostych sentencji.Zakochałam się w felietonach Reginy Brett. Wszystkie złote myśli, porady jak żyć. Podbiły moje serce.  Ta książka jest wyznacznikiem jak żyć i co robić ze swoim życiu. W sumie nie wiem co mogłabym o niej powiedzieć. Pierwszy raz czytałam książkę poradnik, bo tak ją można nazwać. Nie ma tu fabuły. Są tylko w niej 50 lekcji - opowiadań, w których autorka opowiada o swoich przygodach, swoim życiu, rodzinie, pracy czy raku, z który udało jej się zwyciężyć. Na pewno będę wracać do tych felietonów i to nie jeden raz. Z resztą te felietony są dla ludzi w różnym wieku, bo przecież zawsze możemy zmienić swoje życie.

Książkę oceniam 10/10

Bóg nigdy nie mruga - Regina Brett - Wydawnictwo Insignis - 320 stron

8 komentarzy:

 1. Muszę w końcu przeczytać tę książkę, bo już niejednokrotnie słyszałam pozytywne opinie na jje temat.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam takie książki! :D mimo, że o autorce słyszałam same pochlebne opinie nie miałam jeszcze okazji przeczytać, jak skończe serie angielski ogród to chętnie się za to zabiorę :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje koleżanki (nieczytające, więc trochę dziwne) bardzo polecają, więc wstyd, że ja, taki niby "książkoholik", nie zna Reginy Brett! Uwielbiam książki motywacyjne, bo z tym to akurat u mnie kiepsko :P
  Buziaki!
  BOOKBLOG

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytaj kochana widzisz nawet nie czytający polecają :D Mojej klasie jak czytałam w szkole ją to im też się to spodobało :)

   Usuń
 4. Przyznam, że nie sięgam po podobne książki, ale te lekcje wydają się być naprawdę warte przeczytania. Czuję, że mogą one dużo wnieść do życia ;)

  OdpowiedzUsuń

♥ Dziękuje za wszystkie komentarze są dla mnie wielką motywacją :) ♥
♥ Nie bawię się w obserwacje za obserwacje jeśli spodoba ci się mój blog to zaobserwuj :) ♥
♥ Możesz zostawić linka do swojego bloga ♥